POGOTOWIE GAZOWE

602 343 343

792 008 866

SIME POLSKA SP.Z O.O.

 

  1. Użytkowanie gazu ziemnego przynosi korzyści, które wpływają na poprawę wyniku ekonomicznego prowadzonej działalności – redukcję kosztów produkcji związanych z zapotrzebowaniem na energię.
  2. Nowoczesne urządzenia gazowe umożliwiają łatwą regulację i automatyzację procesu spalania, co pozwala na uzyskanie wysokiej sprawności energetycznej. Wygodnie, bez zbędnego wysiłku i pracy, możemy używać gazu do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody czy przygotowywania posiłków.
  3. Gaz ziemny oznacza oszczędność miejsca – jako odbiorcy gazu ziemnego przedsiębiorcy nie potrzebują specjalnych pomieszczeń na magazynowanie paliwa. Dzięki temu można zapomnieć o kłopotach związanych z zaopatrywaniem w paliwo, magazynowaniem i robieniem zapasów.
  4. Gaz ziemny jest zawsze do dyspozycji odbiorcy (przez całą dobę za tę samą cenę). Dodatkowym atutem jest regulowanie opłat za już wykorzystane paliwo.
  5. Używając gazu ziemnego, można utrzymać dokładne i równomierne parametry procesu produkcyjnego. Wpływa to na obniżenie kosztów produkcyjnych i zwiększa szanse rynkowe.
  6. Gaz ziemny spala się bez powstawania dymu i sadzy, co odciąża środowisko naturalne i eliminuje działania związane z utrzymaniem czystości.
  7. Odbiorcy mają możliwość pełnej kontroli ilości zużywanego gazu i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Moc grzewczą możemy dostosować do temperatury na zewnątrz i wewnątrz ogrzewanych pomieszczeń.
  8. Konstrukcja urządzeń opalanych gazem jest stosunkowo prosta, co zwiększa stopień ich niezawodności i daje możliwość łatwej konserwacji.
  9. Dobrze utrzymane urządzenia gazowe są całkowicie bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.
  10. Urządzenia zasilane gazem ziemnym są praktyczne, wygodne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci lokalnych zakładów gazowniczych i zakładów serwisowych użytkowanie gazu ziemnego jest wygodne i bezpieczne.