PL
Pogotowie gazowe

602 343 343

792 008 866

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie 

Od września 2009r SIME Polska  zajmuje  się dystrybucją i sprzedażą gazu ziemnego na znacznej części  województwa mazowieckiego. Jesteśmy rzetelnym dostawcą,  który zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą  jakość usług. Wywodzimy się z włoskiej Grupy Kapitałowej SIME, która posiada ponad 60-cio letnie doświadczenie w sektorze energetyki a szczególnie w podsektorze gazownictwa. Nasz kapitał to doświadczona i kompetentna kadra. Do grona naszych pracowników należą wysokiej klasy specjaliści, którzy służą Państwu wsparciem merytorycznym. 

Wysoka jakość świadczonych usług

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz w pełni profesjonalną obsługę.  Zawsze szybko i skutecznie odpowiemy na  Państwa potrzeby. Udzielimy niezbędnych wyjaśnień przed podjęciem decyzji o przyłączeniu, a po jej podjęciu poprowadzimy „krok po kroku„ aż do przyłączenia się do naszego gazociągu. Przygotujemy najkorzystniejsze rozwiązania, spełniające Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Nasz produkt – gaz ziemny

Gaz ziemny to produkt czysty, ekologiczny, spala się bez powstawania dymu i sadzy. Gaz ziemny jest zawsze do dyspozycji odbiorcy (przez 24h, za tę samą cenę). Nowoczesne, dobrze utrzymane urządzenia gazowe są całkowicie bezpieczne, łatwe w obsłudze i konserwacji. Dodatkowym atutem użytkowania gazu ziemnego do ogrzewania jest jego bardzo konkurencyjna cena w stosunku do innych mediów grzewczych.  Najważniejszym  atutem użytkowania gazu ziemnego do ogrzewania jest jego  bardzo konkurencyjna cena w stosunku do innych paliw 

Nowoczesne rozwiązania

Nasze gazociągi budujemy z najlepszych materiałów. Odbiorcy mają możliwość kontroli ilości zużywanego gazu i dostosowania jego zużycia do indywidualnych potrzeb.  Zastosowanie  telemetrii pozwala naszym  większym klientom  na  zdalny, bieżący odczyt   danych o zużyciu gazu.

W rozliczeniach z naszymi klientami stosujemy e-fakturę. Faktura przesyłana jest  drogą elektroniczną.  Zawiera ona wszystkie informacje dotyczące zużycia gazu oraz płatności. Dzięki temu otrzymują ją Państwo kilka godzin po wystawieniu.

Zapraszamy do naszej siedziby w Sochaczewie.