POGOTOWIE GAZOWE

602 343 343

792 008 866

SIME Polska jest spółką prawa polskiego należącą do włoskiej Grupy Kapitałowej SIME, zajmującą się dystrybucją i sprzedażą gazu ziemnego na terenie województwa mazowieckiego. 

Po wybudowaniu gazociągu Błonie – Sochaczew oraz uzyskaniu stosownych koncesji Prezesa URE, spółka rozpoczęła działalność operacyjną, polegająca na transporcie i dostarczaniu gazu ziemnego, we wrześniu 2009r.

SIME Polska cechuje duży profesjonalizm i kompetencja w zakresie świadczonych usług, co zawdzięcza blisko sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu zgromadzonemu przez włoskie spółki należące do grupy kapitałowej, które działają w zakresie  w zarządzania usługami użyteczności publicznej w sektorze energetyki, szczególnie w podsektorze gazownictwa.

Obecnie SIME Polska posiada ok. 250 km gazociągów średniego ciśnienia zlokalizowanych na obszarach miasta i gminy Sochaczew, gmin: Błonie, Teresin, Baranów, Nowa Sucha, Brochów, Leszno i Kampinos. Rocznie dostarczamy blisko  30 mln m3 gazu ziemnego. Odbiorcami SIME jest duża grupa klientów indywidualnych, małe zakłady produkcyjne, a także bardzo duże firmy i instytucje położone na terenie powiatów: sochaczewskiego, warszawskiego zachodniego i grodziskiego. SIME Polska rozszerza swoją działalność na terenie województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego.

Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Sochaczewie oraz Biur Regionalnych w Głownie i Łochowie. Nasz Przedstawiciel ds. Obsługi Klientów Biznesowych z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli niezbędnych informacji.