POGOTOWIE GAZOWE

602 343 343

792 008 866

Jesteśmy spółką wchodzącą w skład włoskiej Grupy Kapitałowej SIME. Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą gazu ziemnego. Transportujemy własnymi gazociągami i dostarczamy gaz ziemny na terenie centralnej Polski od września 2009 roku.

Cechuje nas profesjonalizm i kompetencja w zakresie świadczonych usług. Zawdzięczamy je sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu zgromadzonemu przez włoskie spółki należące do grupy kapitałowej, które działają w zakresie  zarządzania usługami użyteczności publicznej w sektorze energetyki, a szczególnie podsektorze gazownictwa.

Stale się rozwijamy i rozbudowujemy nasze gazociągi na nowych obszarach. Obecnie SIME Polska posiada sieć własnych gazociągów zlokalizowanych na obszarze województwa mazowieckiego, a od 2018 roku także łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Dostarczamy ok. 30 mln m3 gazu ziemnego rocznie. Nasi odbiorcy to duża grupa klientów indywidualnych, zakłady produkcyjne oraz klienci instytucjonalni.

 

 
Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Sochaczewie oraz Biur Regionalnych w Głownie i Łochowie, gdzie z przyjemnością odpowiemy na pytania i udzielimy niezbędnych informacji.