W zeszłą środę, 19 kwietnia, odbyła się konferencja „Czysta energia dla ziemi łódzkiej” w związku z dalszym rozwojem działalności SIME Polska i jej planowaną inwestycją na terenie województwa łódzkiego. Zarząd i Pracownicy SIME Polska spotkali się z przedstawicielami lokalnych władz i biznesu by przybliżyć im szczegóły tego przedsięwzięcia.

 

czysta energia banner na www granat

 

Inwestycja ma polegać na wybudowaniu dwóch gazociągów: z Rawy Mazowieckiej do Głowna oraz z Rawy Mazowieckiej do Białej Rawskiej. Części składowe projektu zaplanowane do realizacji w latach 2017 – 2018 przedstawiają się następująco:

 

III      kwartał 2017 Gazociąg magistralny z Konopnicy do Jeżowa (długość ok. 29km)

I/III   kwartał 2018 Gazociąg magistralny z Jeżowa do Głowna (długość ok. 40km)

III/IV kwartał 2018 Gazociąg magistralny z Konopnicy do Białej Rawskiej (długości ok. 22km)

III/IV kwartał rozpoczęcie dostaw gazu ziemnego na terenach Miast Rawa Mazowiecka i Głowno, oraz Gmin Regnów, Biała Rawska, Głuchów, Jeżów, Słupia, Lipce Reymontowskie, Łyszkowice, Rawa Mazowiecka, Głowno.

 

mapa_rawa_biala

Eksperci SIME Polska opowiedzieli o sposobie realizacji powyższych planów, aspektach technicznych budowy, możliwościach przyłączenia się do sieci gazowej SIME Polska, średnich kosztach inwestycji i eksploatacji z perspektywy Klienta oraz o niuansach samego gazowniczego rynku.

 

Po oficjalnej części konferencji, goście mieli okazję porozmawiać na temat korzyści jakie płyną z zastosowania gazu w ich przedsiębiorstwach podczas zorganizowanego lunchu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z SIME Polska:

Klientów indywidualnych z biurem obsługi pod numerem (22) 10 25 300

Klientów biznesowych z naszym przedstawicielem na ten obszar – Jackiem Miluśkim tel. 668 338 607

Jesienią 2017 roku planujemy też otworzyć biuro na obszarze inwestycji.

 

Więcej informacji na temat tej inwestycji wkrótce.