O NAS

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

SIME Polska jest spółką prawa polskiego należącą do włoskiej Grupy Kapitałowej SIME, zajmującą się dystrybucją i sprzedażą gazu ziemnego na terenie województwa mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego.

Po wybudowaniu gazociągu Błonie – Sochaczew oraz uzyskaniu stosownych koncesji Prezesa URE, spółka rozpoczęła działalność operacyjną, polegająca na transporcie i dostarczaniu gazu ziemnego, we wrześniu 2009r.

SIME Polska cechuje duży profesjonalizm i kompetencja w zakresie świadczonych usług, co zawdzięcza blisko sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu zgromadzonemu przez włoskie spółki należące do grupy kapitałowej, które działają w zakresie  w zarządzania usługami użyteczności publicznej w sektorze energetyki, szczególnie w podsektorze gazownictwa.

Obecnie SIME Polska posiada ok. 400 km gazociągów średniego ciśnienia zlokalizowanych na części województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego, na obszarach miast: Sochaczew, Łochów i Rawa Mazowiecka, oraz 19 gmin na terenie 11 powiatów.

Rocznie dostarczamy blisko 250 GWh gazu ziemnego. Odbiorcami SIME jest grupa 2500 klientów: indywidualnych, małe zakłady produkcyjne, a także bardzo duże firmy i instytucje położone na terenie powiatów: sochaczewskiego, warszawskiego zachodniego i grodziskiego.

Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Sochaczewie oraz Biur Regionalnych w Głownie, Łochowie i Aleksandrowie Kujawskim. Nasz Przedstawiciel ds. Obsługi Klientów z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli niezbędnych informacji.