ZALETY GAZU ZIEMNEGO

GAZ ZIEMNY SIME POLSKA – NAJLEPSZE CO MOŻESZ WYBRAĆ DLA SWOJEJ FIRMY!

Użytkowanie gazu ziemnego przynosi korzyści, które wpływają na poprawę wyniku ekonomicznego prowadzonej działalności – redukcję kosztów produkcji związanych z zapotrzebowaniem na energię.

Gaz ziemny jest zawsze do dyspozycji odbiorcy (przez całą dobę za tę samą cenę). Dodatkowym atutem jest regulowanie opłat tylko za już wykorzystane paliwo.

Konstrukcja urządzeń zasilanych gazem ziemnym jest stosunkowo prosta, co zwiększa stopień ich niezawodności, daje możliwość łatwej konserwacji i sprawia, że ich obsługa jest wyjątkowo wygodna i bezpieczna.

Gaz ziemny oznacza oszczędność miejsca – jako odbiorcy gazu ziemnego przedsiębiorcy nie potrzebują specjalnych pomieszczeń na magazynowanie paliwa. Wygodnie, bez zbędnego wysiłku i pracy, mogą Państwo używać gazu do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody czy wykorzystywania go przy linii produkcyjnej.

Gaz ziemny spala się bez powstawania dymu i sadzy, co odciąża środowisko naturalne i eliminuje działania związane z utrzymaniem czystości. Państwa firma zyskuje wizerunek organizacji społecznie odpowiedzialnej. 

Nowoczesne urządzenia gazowe umożliwiają łatwą regulację i automatyzację procesu spalania, co pozwala na uzyskanie wysokiej sprawności energetycznej. Używając gazu ziemnego, można utrzymać dokładne i równomierne parametry procesu produkcyjnego. Wpływa to na obniżenie kosztów produkcyjnych i zwiększa szanse rynkowe.

Odbiorcy mają możliwość pełnej kontroli ilości zużywanego gazu i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Moc grzewczą mogą Państwo dostosować do temperatury na zewnątrz i wewnątrz ogrzewanych pomieszczeń.