CZYSTE NIEBO_WWW

Już w ten weekend odbędzie się finał naszej akcji „Czyste niebo z SIME Polska”!

Na tegorocznych Dniach Sochaczewa, którego w tym roku SIME Polska jest sponsorem, odbędzie się losowanie nagrody specjalnej w naszej akcji – kotła gazowego firmy VIESMANN o wartości 5 000 zł!

Losowanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00.

 

SIME Polska przygotowało z tej okazji również wiele innych atrakcji m.in. konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, drobne upominki, pokaz gotowania na żywo z poczęstunkiem dla publiczności czy możliwość porozmawiania z naszymi ekspertami.

 

W sobotę o godzinie 17:40 SIME Polska przeprowadzi konkurs ze sceny pt. „Wiedza o gazie”. Przewidujemy wartościowe nagrody przydatne w gospodarstwie domowym. Nasze hostessy będą rozdawać ulotki, które mogą pomoc Państwu w wygranej!

 

BANNER_WWW

Poniżej zamieszczamy harmonogram całej imprezy:

 

SOBOTA 10.06

16.00 – 17.00 – ANDRZEJ RYBIŃSKI

To on wylansował takie przeboje jak „Nie liczę godzin i lat”, „Za każdą cenę”, „Pocieszanka” czy „Znajdę cię”. Na przestrzeni ponad 50 lat pracy artystycznej Andrzej Rybiński związany był m.in. z legendarnym zespołem 2 plus 1, współtworzył duet Andrzej i Eliza (1972-1980), a od 1981 występuje solo. Nagrał jedenaście płyt, w tym dwie składanki z największymi przebojami. Ostatni raz w Sochaczewie wystąpił w listopadzie 2006 roku.

17.00 – 17.45 – TAJM

Zespół powstał na początku 2011 roku, a wszyscy jego członkowie są związani z ziemią sochaczewską. Gra szeroko pojętego rocka, łączy umiejętnie ten gatunek z bluesem, dlatego oprócz siarczystych riffów i dynamicznych solówek, odważnie wykorzystuje nowoczesne brzmienie syntezatorów. Grupa regularnie występuje przed sochaczewską publicznością, m.in. w czasie imprez plenerowych Sochaczewskiego Lata, finałów WOŚP, Motoserca, a ostatnio także w nowym klubie Kontrast w SCK w Boryszewie. Zespół gra w składzie: Jarosław Siewierski – gitara i wokal, Łukasz Rogowiecki – instrumenty klawiszowe i wokal, Marcin Rząb – gitara, Tomasz Madanowski – gitara basowa oraz Marcin Czubatka – perkusja.

17.40 – 18.00 – Konkurs „Czyste niebo z SIME Polska” sponsorowany przez firmę Sime Polska

18.00 – 19.30 – Poparzeni Kawą Trzy

Chyba każdy zna takie przeboje jak „Kawałek do tańca”, „Okrutna, zła i podła” (10 mln odsłon na yotube), „Byłaś dla mnie wszystkim” (17,5 mln) czy „Wezmę cię”. To hity Poparzonych Kawą Trzy,  polskiego zespołu pop-rockowego założonego w 2005 roku. Formacja składa się przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Występują w nim perkusista Wojciech Jagielski (radio ZET), Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada (RMF), Marian Hill, Mariusz Gierszewski oraz Krzysztof Tomaszewski. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal, satyryk i felietonista przez wiele lat związany z warszawską ZET-ką. Grupa ma na swoim koncie dwa albumy studyjne: Musculus Cremaster i Wezmę Cię. Na festiwalu TopTrendy 2011 otrzymała nagrodę dziennikarzy.

20.00 – 21.30 – Mesajah

Nie tylko fani reagge znają takie hity  jak „Każdego dnia”, „Szukając szczęścia” (32 mln odsłon na youtube) czy „Lepsza połowa” (8 mln). Ich wykonawcą jest artysta ukrywający się pod pseudonimem Mesajah, tworzący muzykę z gatunku reggae, dancehall i hip-hop. To 32-letni Manuel Rengifo Diaz, wrocławianin, syn Polki i Peruwiańczyka. Mesajah pierwszy debiutancki album wydał w 2008 roku. Dotychczas nagrał cztery płyty: „Ludzie prości”, „Jestem stąd”, „Brudna prawda” i najnowszą z 2016 roku „Powrót do korzeni”. W 2014 był nominowany do nagród Eska Music Awards – w kategorii Najlepszy hit, za „Szukając szczęścia”, nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem oraz w kategorii Najlepszy artysta.

21.30 – 23.00 – dyskoteka, prowadzi Zbyszek „Piasek” Piasecki

 

NIEDZIELA 11.06

17.00 – 18.00 – CamaSutra

To grupa grająca pop, disco, dance i club dance. Liderką formacji od 2013 roku jest Małgorzata Grabda, 24-letnia wokalistka urodzona w Kielcach. To absolwentka szkoły muzycznej, laureatka wielu prestiżowych nagród, zwyciężczyni?międzynarodowych festiwali m.in. w Rosji, Bułgarii, we Włoszech i na Węgrzech. Teledyski CamaSutry?z?przebojami „Dla mnie ty”, „Będę tylko twoja”i „Obojętna” obejrzano miliony razy, a rekordy bije klip do piosenki „Kasa extraklasa” z niemal czterema milionami odsłon na youtube. Małgorzata Grabda brała udział w programach telewizyjnych „Szansa na Sukces”, „Śpiewaj i walcz”, „Jaka to melodia?”, „The Voice of Poland”. W 2010 roku wystąpiła w opolskich Debiutach.

18.00 – 18.30 –  finał akcji  „Czyste niebo z SIME Polska” sponsorowanej przez firmę Sime Polska

18.30 – 20.00 – After Party

To kolejny zespół z nurtu muzyki tanecznej. Jego liderem jest wokalista, aranżer i muzyk Patryk Pezga. Wraz z nim na scenie występuje DJ Marcin i trzech tancerzy. After Party na polskim rynku muzycznym obecne jest od 5 lat. Zespół nagrał 12 teledysków i wydał 2 płyty. Za piosenkę „Tylko ona jedyna” otrzymał statuetkę Hit Lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo tv (46 mln odsłon na youtube!). Podobnie przebojem stała się piosenka „Ona lubi pomarańcze”. Muzycy zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz, występowali też w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie  i dwukrotnie w USA.

20.00 -21.30 – występ Marcina Dańca

Polski satyryk, artysta kabaretowy, stand-uper, od lat pierwsza liga polskiego kabaretu.?Przygodę?z rozśmieszaniem rozpoczął w 1984 roku, a pod koniec dekady nawiązał współpracę z kabaretami „Wały Jagiellońskie” i „Pod Egidą”. Od 1994 roku występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w II programie TVP. Spośród wielu, najbardziej znane są jego dwa estradowe wcielenia: Marcinek, czyli duże dziecko, oraz Góral z charakterystyczną swadą punktujący otaczającą nas rzeczywistość.

21.30 – 23.00 – Power Play

To jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów z nurtu dance i disco-polo. Zespół powstał w 2001 roku z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy, z którym występują jeszcze gitarzysta Marcin i perkusista Karol. Od roku 2009 formacja tworzy muzykę autorską. Dotychczas wydała 5 albumów i 2 single, co roku gra po kilkadziesiąt koncertów. Jej największe hity to: „Lubisz to lubisz” (30 mln odsłon na youtube), „Zawsze coś (oj tam, oj tam)”, „Skok w bok”, „Kochaj mnie”, „Co ma być to będzie” (20 mln).