Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie działa od 1911 roku. Największy procent produkcji Głuchowskiej Spółdzielni stanowią twarogi i masło. Produkty z OSM Głuchów produkowane są wg. tradycyjnych receptur, bez dodatków i konserwantów. Dzięki temu widnieją na Liście Produktów Tradycyjnych, prowadzonej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Mleczarnia w Głuchowie jest cenionym producentem całej gamy artykułów mleczarskich. Tym bardziej cieszymy się, że od września 2019 roku, możemy brać udział w procederze tworzenia tak wspaniałych, tradycyjnych, polskich wyrobów.

12 września 2019 roku, w Głuchowie oddano do użytku nowoczesną linię produkcyjną, która zwiększy możliwości produkcyjne OSM.
Prace inwestycyjne trwały od ponad roku czasu, oraz były częściowo finansowane z funduszy unijnych.

Poza instalacją fotowoltaiczną, oraz innowacyjnym wyposażeniem linii produkcyjnej kluczowym elementem inwestycji było nowe, gazowe źródło zasilania.
Nasza firma w ubiegłym roku oddała do użytku kolejny gazociąg Rawa Mazowiecka – Jeżów – Łyszkowice – Głowno.  
Trasa gazociągu przebiega m.in. przez Głuchów, co pozwoliło na podłączenie się OSM do sieci gazowej SIME Polska.

Wierzymy, że nowe ekologiczne i wydajniejsze źródła zasilania, oraz nowa linia produkcyjna pozwolą na wzrost sprzedaży i dużego zainteresowania konsumentów.